0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера
Працюємо з 800 до 2000
0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс Telegram Bot
TshinaBotViber Bot
УКР РУС  УКР 

Акція «Доставимо безкоштовно»

23.09.2020
До кінця акції:
3 дня : 6 годин

Торгово-роздрібна мережа «Твоя шина» спільно з компанією «Нова Пошта» проводить Акцію "Доставимо безкоштовно".

Ви любите заощаджувати, але не хочете при цьому витрачати час? Тоді наша Акція для Вас!

Ви хочете розбити вартість покупки на кілька частин, скористайтеся можливістю оформити покупку в кредит. Навіщо платити за доставку, якщо можна оплатити тільки вартість товару?


Чому ми?


«Твоя шина» - торгово-сервісне підприємство преміум-класу. У нас Ви зможете обрати і замовити шини та диски, отримати необхідну професійну консультацію, зробити шиномонтаж, оформити шини на зберігання.

У нас Ви зможете обрати гуму і диски на будь-який транспортний засіб. Ми є офіційними представниками різних торгових марок, включаючи BridgestoneKumhoCordiant, проводимо гнучку цінову політику і пропонуємо для наших клієнтів тільки найвигідніші ціни.

Ми пропонуємо 3 види гарантії:

Заводська

Поширюється абсолютно на все покришки і тільки на заводський брак, надається виробником і дійсна протягом 5 років з моменту виробництва.

Розширена

Це платна гарантія, яка купується за бажанням і дозволяє водієві в разі різних механічних пошкоджень відремонтувати шину безкоштовно.

Повна

Даний вид гарантії поширюється виключно на шини ТМ Bridgestone, куплені в кількості від 4 штук, і передбачає додатковий сервіс з обслуговування і безкоштовного ремонту в разі пошкоджень. Детальніше познайомитися з Умовами Гарантії можнатут.


РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради
×