0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера 0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс Telegram Bot
TshinaBotViber Bot
УКР РУС  УКР 

Fishka стає країною знижок!

22.11.2021
До кінця акції:
-546  : -11 

Купуйте комплект будь-яких шин та дисків у всіх торгових точках або інтернет-магазині tshina.ua та отримуйте 5% балами Fishka та безкоштовну доставку в шинні центри "Твоя шина" або у відділення "Нова Пошта".

Пропозиція діє 22-28.11.2021 р.

А також розіграємо 3 комплекти склоочисників для авто. Для цього скористайтесь акційною пропозицією та дайте правильну відповідь на запитання в розділі "Опитування" мобільного додатку Fishka, яке отримаєте сповіщенням після покупки.

Акції, які проводяться з Fishka, не сумуються з іншими пропозиціями "Твоя Шина". Пропозиція не діє на товари, придбані за допомогою кредитних сервісів банків.

У країні знижок на вас очікують:

  • Божевільні пропозиції від партнерів

  • Ціни в Каталозі Винагород, що впали аж до низу

  • Нарахування від сервісу Fishka Online, які випили магічного “Підростину”

  • Подарунки та бали Fishka, що тільки й чекають, щоб стрибнути вам у руки

  • Захопливі розіграші в соцмережах FacebookInstagram.

Детальніше тут.

Колись Аліса мандрувала країною чудес, а тепер Fishka запрошує вас у свою країну знижок. Так-так! Це найбільш можливе зі всього неможливого, у що лише можна повірити. 

Там на вас чекає щось захопливе, чудернацьке і навіть трішки божевільне. А що ще потрібно для вдалого шопінгу у найтемніший тиждень року?РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради
×