0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера 0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс Telegram Bot
TshinaBotViber Bot
УКР РУС  УКР 

Шинний центр «Твоя Шина Bridgestone Pole Position»
м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 7

м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 7
Часи роботи:
Пн.-Сб., 09:00 - 18:00, Нд. вихідний;
Телефон:
(067) 130-36-17
Послуги шинного центру
Сезонне зберігання шин
Послуга сезонного зберігання шин
Балансування колес
Балансування мотоциклетних коліс на професійному обладнанні
Вулканізація шин і камер
Холодна і гаряча вулканізація шин і камер
Обслуговування шин RUNFLAT
Шиномонтаж та ремонт шин RUNFLAT
Онлайн запис на шиномонтаж
Записує на шиномонтаж онлайн без черг і очікувань, у зручний для Вас час!
Роботи з шипування шин
Можливість шипування зимових шин
Безкоштовна підкачка шин азотом
Безкоштовна підкачка і перекачування шин азотом для будь-якого легкового автомобіля
Ремонт легкосплавних дисків
Рихтування легкосплавних дисків
Ремонт сталевих дисків
Прокатка й рихтування металевих дисків
Ремонт шин і камер
Ремонт проколів, порізів, розривів будь-якої складності для шин і камер.

Шиномонтаж Твоя Шина в Черкасах по вул. Героїв Дніпра 7.

Черкаси - один з активно розвиваються міст центральної України є сполучною ланкою між Заходом і Сходом, Північчю і Півднем. Потік автомобільного транспорту колосальний, який потребує обслуговування. Твоя Шина в Черкасах, будучи підрозділом української мережі шинних центрів надає послуги сервісу про автошини та дискам в найширшому спектрі. Тут можна купити, встановити, залишити на зберігання, відремонтувати гуму і диски.

Послуги шиномонтажу.

Якщо ви володієте легковим авто, а також SUV або невеликим комерційним транспортом Твоя Шина використовуючи німецьке обладнання та професійні навички оснастить махаю машину зимовими, літніми або всесезоннимі покришками. Професійний підхід і франшиза від Bridgestone виводять на максимальний рівень якість обслуговування всіх клієнтів.

На що звертати увагу при сезонної зміні шин.

Шінодели рекомендують змінити літню гуму на зимову, якщо повітря за день не встигає нагрітися до температури вище 7 градусів і навпаки, коли навесні тепло сягає найбільшої позначки, ніж сім градусів Цельсія варто задуматися про зняття зимових шин та встановлення річної моделі. Приступаючи до монтажу переконайтеся про відповідність покришок сезону експлуатації, зимові автошини повинні мати маркування 3pmsf (сніжинка всередині гори в трьома вершинами), протектор повинен мати достатню глибину, дисбаланс повинен бути усунутий і вентиль не мати мікротріщин.

Послуги шинного центру, основні і додаткові.

Твоя Шина пропонує послуги в основному порядку:

  • Зняття, установка коліс з авто.
  • Монтаж, демонтаж покришки з диску.
  • Балансування, усунення дисбалансу колеса.

Додаткові послуги:

  • Шипування і доошіповка. Ця послуга може бути застосована тільки до відповідних покришок скандинавського типу у яких в протекторі є спеціальні отвори.
  • Підкачка шин повітрям або повна перекачування азотом. Азот корисний, так як сприяє виключенню потрапляння вологи всередину колеса і перешкоджає окисленню металлокорда брекера. Крім того не реагує на перепади температури повітря, показуючи більш стабільні значення тиску всередині шини
  • Безкоштовна перевірка стану шин - цілий комплекс дій, спрямований на можливість регулярної діагностики коліс з метою безпеки водіння, економії і комфорту.
  • Ремонт складних пошкоджень.
Якщо колесо пошкоджено, виявлено здуття боковини, великий поріз, не поспішайте викидати таку покришку. Наші майстри методом гарячої вулканізації відновлять працездатність і повернуть автошини робоче стані, а диск відрихтуйте або прокатати на спеціальному обладнанні.

Записатися онлайн на шиномонтаж в Черкасах по вул. Героїв Дніпра, 7 можна на сайті tshina.ua або зв'язавшись з Call Ceтеук за номером 0 800 303 336.

РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради
×