0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера 0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс TshinaBot
TshinaBotTshinaBot
УКР РУС  УКР 

Шинний центр «Твоя Шина Bridgestone Pole Position»
м. Дніпро, пр. Слобожанський, 26а

м. Дніпро, пр. Слобожанський, 26а
Часи роботи:
Пн.-Нд., 9:00 - 20:00;
Телефон:
(067) 130-36-34
Послуги шинного центру
Балансування мото колесо
Балансування мотоциклетних коліс на професійному обладнанні
Безкоштовна підкачка шин азотом
Безкоштовна підкачка і перекачування шин азотом для будь-якого легкового автомобіля
Вулканізація шин і камер
Холодна і гаряча вулканізація шин і камер
Обслуговування шин RUNFLAT
Шиномонтаж та ремонт шин RUNFLAT
Онлайн запис на шиномонтаж
Записує на шиномонтаж онлайн без черг і очікувань, у зручний для Вас час!
Продаж шин і дисків
Роздрібний продаж шин і дисків
Ремонт легкосплавних дисків
Рихтування легкосплавних дисків
Ремонт сталевих дисків
Прокатка й рихтування металевих дисків
Ремонт шин і камер
Ремонт проколів, порізів, розривів будь-якої складності для шин і камер.
Сезонне зберігання шин
Послуга сезонного зберігання шин
Шиномонтаж
Зняття / встановлення коліс, монтаж / демонтаж шин, накачування, затяжка, балансування.
TPMS (датчики тиску)
TPMS (датчики тиску)

Шиномонтаж в Дніпрі Твоя Шина ін. Слобожанський, 26.

Автошини є важливим і єдиною ланкою з'єднує автомобіль з дорогою. Вони передають крутний момент, забезпечуючи рух, а від їх стану залежить комфорт їзди, керованість, економія палива і безпеку. Для того, щоб всі ці фактори дотримувалися і були на високому рівні необхідно регулярно відвідувати шиномонтаж Твоя Шина в Дніпрі на пр.Слобожанскій, 26.

Що таке шиномонтажний сервіс і які послуги в ньому є?

Твоя Шина на Слобожанському проспекті є ланкою всеукраїнської мережі спеціалізованих шинних центрів, що надають послуги сервісу шин і дисків, а також продажу даних комплектуючих до автомобіля. Тут ви не тільки можете вибрати колеса для свого транспортного засобу, а й встановити їх і в подальшому обслуговувати. Роботи проводяться кваліфікованими майстрами і тільки на німецькому обладнанні Beissbarth.

Коли проводити сезонну зміну шин?

Якщо за бортом вашого автомобіля температура повітря не піднімається до позначки вище семи градусів, то варто записатися онлайн на шиномонтаж і змінити літню гуму на зимову. І навпаки, якщо повітря прогрівається досить тепло і показник термометра в середньому значенні за добу вище 7 градусів, слід відвідати сервіс і змінити свої скандинавки або європейки на літні моделі автошин. Перед установкою майстра сервісу оглянуть вашу гуму, виміряють протектор, перевірять чи немає пошкоджень, відбалансують і дадуть необхідні рекомендації щодо подальшої експлуатації. Пам'ятайте, що нові покришки вимагають обкатки, приблизно на дистанції перших 200-300 км і без перевищення швидкісних режимів і різких маневрів.

Послуги шинного центру, додаткові і основні.

До списку основних послуг відноситься:

  • Шиномонтаж - установка гуми на диск, балансування та встановлення їх на автомобіль.
  • Шипування - якщо ви купили скандинавку «під шип», але вам важлива максимальна стабільність на мерзлій поверхні або на розбитих нечищених дорогах на нашому сервісі такі покришки можна ошиповать, а також можна доошіповать протектора, в разі втрати шипів в минулому сезоні.
  • Прокатка сталевих дисків - процедура, здатна повернути первісну правильну геометрію дисків.

Перелік додаткових послуг.

  • Для того, щоб автомобільні колеса були в повному порядку і служили максимально довго, наш сервіс пропонує безліч безкоштовних і корисних послуг у вигляді «Безкоштовної програми перевірки шин». Таким чином кожен клієнт завжди може отримати діагностику шин і дисків, вирівняти тиск в колесах повітрям або перекачати азотом. Закачування азотом особливо корисна в зимову пору року, оскільки повітря проходячи через азотну установку осушується, що запобігає окисленню корду в гумі. Перевірити балансування коліс і теж соврешенно безкоштовно. А якщо у вас немає місця в гаражі для знятих шин, залишайте їх на зберігання в Твоя Шина до наступного сезону.
  • Ремонту складних пошкоджень.

Якщо раптом на дорозі трапилася неприємність і ваше колесо пошкоджено, не поспішайте засмучуватися, зверніться до нас і ми відремонтуємо, а диску повернемо початкову форму.

Для цього у нас є необхідне обладнання дозволяє виправляти, навіть найскладніші дефекти.

На сайті tshina.ua можна записатися на шиномонтаж в онлайн режимі або по дзвінку на безкоштовний номер 0 800 303 336 і менеджер підбере найбільш зручний час, для уникнення очікування в черзі.

РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради