0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера 0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс Telegram Bot
TshinaBotViber Bot
УКР РУС  УКР 

Шинний центр «Твоя Шина Kumho Platinum Club»
м. Дніпро, вул. Княгині Ольги, 24а (Річпорт)

м. Дніпро, вул. Княгині Ольги, 24а (Річпорт)
Часи роботи:
Пн.-Сб., 09:00 - 18:00, Нд. вихідний;
Телефон:
(067) 130-36-82
Послуги шинного центру
Балансування колес
Балансування мотоциклетних коліс на професійному обладнанні
Безкоштовна підкачка шин азотом
Безкоштовна підкачка і перекачування шин азотом для будь-якого легкового автомобіля
Вулканізація шин і камер
Холодна і гаряча вулканізація шин і камер
Продаж шин і дисків
Роздрібний продаж шин і дисків
Ремонт легкосплавних дисків
Рихтування легкосплавних дисків
Обслуговування шин RUNFLAT
Шиномонтаж та ремонт шин RUNFLAT
Сезонне зберігання шин
Послуга сезонного зберігання шин
Онлайн запис на шиномонтаж
Записує на шиномонтаж онлайн без черг і очікувань, у зручний для Вас час!
Шиномонтаж
Зняття / встановлення коліс, монтаж / демонтаж шин, накачування, затяжка, балансування.
Ремонт сталевих дисків
Прокатка й рихтування металевих дисків
TPMS (датчики тиску)
TPMS (датчики тиску)

Шиномонтаж в Дніпрі Твоя Шина вул.Княгині Ольги 24а (Речпорт)

В районі Дніпровського річпорту проходить одна з головних міських транспортних артерій з невичерпним автомобільним потоком. Отже і попит на якісний шиномонтаж сервіс в цьому регіоні величезний.
Твоя Шина на вул. Княгині Ольги 24а є підрозділом всеукраїнської мережі спеціалізованих шинних центрів працюють в тісній співпраці з японським гігантом Bridgestone і дотримуються високих європейських стандартів обслуговування

Шиномонтаж, що потрібно знати про послуги?

Обслуговування шин вимагає не тільки професіоналізму співробітників, а й професійного обладнання. Команда Твоя Шина регулярно підвищує свої навички для досягнення найкращих стандартів і працює тільки на німецькому обладнанні Beissbarth. Злагоджена робота дозволяє обслужити клієнтів швидко і якісно.

Міняєте шини по сезону, що важливо знати?

Коли приходить холодний період і повітря не прогрівається вище семи градусів Цельсія слід змінити літні шини на зимові. Оскільки в таких умовах літня гума втрачає еластичність і не здатна забезпечити безпеку їзди. І навпаки, змінити зимові шини на літні теж потрібно своєчасно, тому що при високій температурі повітря зимова гума стає занадто м'якою погіршуючи керування автомобілем і швидко зношується.

У Твоя Шина перед монтажем колеса оглядаються, балансуються, вимірюється протектор і тільки після цього відбувається установка на авто. Не забувайте, встановлюючи нову гуму її необхідно обкатати. Про процес обкатки майстер сервісу надасть повну інформацію.

Твоя Шина на Княгині Ольги 24а пропонує повний спектр шиномонтажних послуг:

  • Установка шин - використовуючи спеціальне обладнання ми встановимо зимові та літні покришки для всіх видів легкового транспорту, а також джипів і мінівенів.
  • Шипування - якщо ви купили гуму з отворами для шипів, зверніться до нас і ми її ошіпуем. Також ми зробимо доошіповку покришок «з пробігом».
  • Прокатка сталевих дисків - поверне геометрію в разі удару.

А щоб стежити за станом коліс, скористайтеся нашою послугою «Безкоштовна програма перевірки шин» в Т Воя Шина на Княгині Ольги 24а (Речпорт). Цей сервіс дозволить продовжити термін служби ваших коліс максимально довго, так як наші фахівці будуть стежити за тиском і в разі необхідності підкачувати повітрям або азотом, перевіряти балансування та ін.
Залиште зняті шини на зберігання у нас і записуйтеся онлайн на шиномонтаж на сайті tshina.ua або за номером 0 800 303 336.

РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради
×