0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера 0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс Telegram Bot
TshinaBotViber Bot
УКР РУС  УКР 

Шинний центр «Твоя Шина Bridgestone Pole Position»
м. Дніпро, Запорізьке шосе, 55к

м. Дніпро, Запорізьке шосе, 55к
Часи роботи:
Пн.-Сб., 09:00 - 18:00, Нд. вихідний;
Телефон:
(067) 130-36-08
Автомийка Cartel:
(098) 88-99-559
Послуги шинного центру
Балансування колес
Балансування мотоциклетних коліс на професійному обладнанні
Шиномонтаж
Зняття / встановлення коліс, монтаж / демонтаж шин, накачування, затяжка, балансування.
Вулканізація шин і камер
Холодна і гаряча вулканізація шин і камер
Мийка автомобілів
Безконтактна і ручна мийка всіх типів легкових автомобілів
Обслуговування шин RUNFLAT
Шиномонтаж та ремонт шин RUNFLAT
Продаж шин і дисків
Роздрібний продаж шин і дисків
Ремонт легкосплавних дисків
Рихтування легкосплавних дисків
Ремонт сталевих дисків
Прокатка й рихтування металевих дисків
Ремонт шин і камер
Ремонт проколів, порізів, розривів будь-якої складності для шин і камер.
Сезонне зберігання шин
Послуга сезонного зберігання шин
Онлайн запис на шиномонтаж
Записує на шиномонтаж онлайн без черг і очікувань, у зручний для Вас час!
Безкоштовна підкачка шин азотом
Безкоштовна підкачка і перекачування шин азотом для будь-якого легкового автомобіля

Шиномонтажі в Дніпрі Запорізьке шосе 55К

Кількість автомобілів з кожним днем ​​зростає, отже і потреба в обслуговуванні коліс так само збільшується. Твоя Шина в Дніпрі на Запорізькому шосе 55К пропонує послуги шиномонтажу і подальшого повного обслуговування автомобільних шин і дисків.

Що являє собою сервіс по шиномонтажу?

Шиномонтаж буває вантажний і легковий. У Твоя Шина на Запорізькому шосе 55К у всіх власників легкового транспорту, а також позашляховиків або легких вантажівок є можливість купувати, встановлювати і обслуговувати покришки й диски. Тут застосовується тільки фірмове німецьке обладнання Beissbarth, а робочий процес стандартизований у відповідності зі строгими стандартами японського шинного гіганта Bridgestone Corporation, з яким Твоя Шина на правах франчайзингу тісно взаємодіє.

Будьте уважні змінюючи шини по сезону.

Пам'ятайте, що найкращий час для зміни літніх шин на зимові друга половина жовтня і листопад, коли температура повітря не піднімається вище семи градусів. А річний шиномонтаж варто виконувати, коли середнє значення температури в березні або квітні вже перевищує сім градусів. Відвідуючи з цією метою Твоя Шина на запорізькому шосе 55К, фахівці проведуть огляд покришок і дисків, правильно змонтують їх і дадуть необхідну консультацію щодо подальшої експлуатації.

Додаткові послуги:

У Твоя Шина можна не тільки змонтувати покришки, тобто зробити шиномонтаж, а й ошиповать нову гуму або доошіповать гуму з пробігом для максимальної чіпкості на льоду. 

Прокатати сталеві диски, повернути їм правильну геометрію, щоб повітря не труїв з під закраїни, відремонтувати навіть самі підступні порізи або пошкодження боковини, а також абсолютно безкоштовно підкачати повітрям або перекачати азотом. 

Як відомо азот в колесах, особливо в більш холодну пору року сприяє більш стабільному тиску. До того ж ви завжди можете перевірити балансування коліс і вам не доведеться нічого сплачувати. А якщо у вас немає де зберігати автошини, залиште до наступного сезону в нашому шинному центрі, ми про них подбаємо.

Ремонт складних пошкоджень шин.

На жаль вітчизняні дороги не ідеальні, що іноді призводить до складних колісним пошкоджень, але вихід є. Привозите покришки й диски на наш сервіс і ми їх відремонтуємо з гарантією, навіть якщо на перший погляд це неможливо. Холодна, гаряча вулканізація дозволяє відновити працездатність автошин і продовжити термін їх служби на максимально безпечному рівні.

Записуйтеся онлайн на шиномонтаж в Дніпрі по вул. Запорізьке шосе 55К на сайті tshina.ua або телефонуйте за номером 0 800 303 336.

РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради
×