0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера 0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс TshinaBot
TshinaBotTshinaBot
УКР РУС  УКР 

Шинний центр «Твоя Шина Bridgestone Pole Position»
м. Дніпро, Запорізьке шосе, 55к

м. Дніпро, Запорізьке шосе, 55к
Часи роботи:
Пн. - Нд., 9:00 - 20:00;
Телефон:
(067) 130-36-08
Автомийка RiM Detailing Car Wash:
(097) 323-00-11
Послуги шинного центру
Балансування мото колесо
Балансування мотоциклетних коліс на професійному обладнанні
Шиномонтаж
Зняття / встановлення коліс, монтаж / демонтаж шин, накачування, затяжка, балансування.
Вулканізація шин і камер
Холодна і гаряча вулканізація шин і камер
Мийка автомобілів
Безконтактна і ручна мийка всіх типів легкових автомобілів
Обслуговування шин RUNFLAT
Шиномонтаж та ремонт шин RUNFLAT
Продаж шин і дисків
Роздрібний продаж шин і дисків
Ремонт легкосплавних дисків
Рихтування легкосплавних дисків
Ремонт сталевих дисків
Прокатка й рихтування металевих дисків
Ремонт шин і камер
Ремонт проколів, порізів, розривів будь-якої складності для шин і камер.
Сезонне зберігання шин
Послуга сезонного зберігання шин
Онлайн запис на шиномонтаж
Записує на шиномонтаж онлайн без черг і очікувань, у зручний для Вас час!
Безкоштовна підкачка шин азотом
Безкоштовна підкачка і перекачування шин азотом для будь-якого легкового автомобіля

Шиномонтажі в Дніпрі Запорізьке шосе 55К

Кількість автомобілів з кожним днем ​​зростає, отже і потреба в обслуговуванні коліс так само збільшується. Твоя Шина в Дніпрі на Запорізькому шосе 55К пропонує послуги шиномонтажу і подальшого повного обслуговування автомобільних шин і дисків.

Що являє собою сервіс по шиномонтажу?

Шиномонтаж буває вантажний і легковий. У Твоя Шина на Запорізькому шосе 55К у всіх власників легкового транспорту, а також позашляховиків або легких вантажівок є можливість купувати, встановлювати і обслуговувати покришки й диски. Тут застосовується тільки фірмове німецьке обладнання Beissbarth, а робочий процес стандартизований у відповідності зі строгими стандартами японського шинного гіганта Bridgestone Corporation, з яким Твоя Шина на правах франчайзингу тісно взаємодіє.

Будьте уважні змінюючи шини по сезону.

Пам'ятайте, що найкращий час для зміни літніх шин на зимові друга половина жовтня і листопад, коли температура повітря не піднімається вище семи градусів. А річний шиномонтаж варто виконувати, коли середнє значення температури в березні або квітні вже перевищує сім градусів. Відвідуючи з цією метою Твоя Шина на запорізькому шосе 55К, фахівці проведуть огляд покришок і дисків, правильно змонтують їх і дадуть необхідну консультацію щодо подальшої експлуатації.

Додаткові послуги:

У Твоя Шина можна не тільки змонтувати покришки, тобто зробити шиномонтаж, а й ошиповать нову гуму або доошіповать гуму з пробігом для максимальної чіпкості на льоду. 

Прокатати сталеві диски, повернути їм правильну геометрію, щоб повітря не труїв з під закраїни, відремонтувати навіть самі підступні порізи або пошкодження боковини, а також абсолютно безкоштовно підкачати повітрям або перекачати азотом. 

Як відомо азот в колесах, особливо в більш холодну пору року сприяє більш стабільному тиску. До того ж ви завжди можете перевірити балансування коліс і вам не доведеться нічого сплачувати. А якщо у вас немає де зберігати автошини, залиште до наступного сезону в нашому шинному центрі, ми про них подбаємо.

Ремонт складних пошкоджень шин.

На жаль вітчизняні дороги не ідеальні, що іноді призводить до складних колісним пошкоджень, але вихід є. Привозите покришки й диски на наш сервіс і ми їх відремонтуємо з гарантією, навіть якщо на перший погляд це неможливо. Холодна, гаряча вулканізація дозволяє відновити працездатність автошин і продовжити термін їх служби на максимально безпечному рівні.

Записуйтеся онлайн на шиномонтаж в Дніпрі по вул. Запорізьке шосе 55К на сайті tshina.ua або телефонуйте за номером 0 800 303 336.

РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради