0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера 0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс TshinaBot
TshinaBotTshinaBot
УКР РУС  УКР 

Шинний центр «Твоя Шина Bridgestone Pole Position»
м. Херсон, вул.Тираспольська, 1

м. Херсон, вул.Тираспольська, 1
Часи роботи:
Пн.-Нд., 8:30 - 19:30;
Телефон:
(067) 130-36-33
Автомийка:
(067) 130-36-33
Послуги шинного центру
Балансування мото колесо
Балансування мотоциклетних коліс на професійному обладнанні
Безкоштовна підкачка шин азотом
Безкоштовна підкачка і перекачування шин азотом для будь-якого легкового автомобіля
Вулканізація шин і камер
Холодна і гаряча вулканізація шин і камер
Мийка автомобілів
Безконтактна і ручна мийка всіх типів легкових автомобілів
Обслуговування шин RUNFLAT
Шиномонтаж та ремонт шин RUNFLAT
Продаж шин і дисків
Роздрібний продаж шин і дисків
Ремонт легкосплавних дисків
Рихтування легкосплавних дисків
Ремонт сталевих дисків
Прокатка й рихтування металевих дисків
Ремонт шин і камер
Ремонт проколів, порізів, розривів будь-якої складності для шин і камер.
Сезонне зберігання шин
Послуга сезонного зберігання шин
Шиномонтаж
Зняття / встановлення коліс, монтаж / демонтаж шин, накачування, затяжка, балансування.
Онлайн запис на шиномонтаж
Записує на шиномонтаж онлайн без черг і очікувань, у зручний для Вас час!

Шиномонтаж в Твоя Шина в Херсоні по вул. Тираспольська, 1

Кожен власник автомобіля в Україні повинен мати два комплекти шин, зимовий і літній. Деякі водії вважають за краще їздити тільки на всесезонной гумі, але в нашому регіоні погодні умови настільки непередбачувані, в результаті чого всесезонка не завжди зможе забезпечити впевненість пересування, особливо взимку. У Твоя Шина в Херсоні по вул. Тираспольська, 1 кожен автомобіліст може вибрати, купити і встановити покришки будь-якого класу і сезонності.

Послуги шиномонтажу, що важливо знати перед установкою.

Перш ніж встановити гуму на автомобіль переконайтеся, у відсутності дефектів, достатній глибині протектора, і звичайно ж, що модель відповідає типу транспортного засобу і її розмірність підходить. А якщо це зимові покришки, на боковині повинна бути нанесено маркування у вигляді сніжинки занесеної в піктограму з вершини з трьома піками, яка носить назву 3pmsf. Щоб у вас не було сумнівів в правильному виборі і установці, довірте роботу професіоналам з Твоя Шина в Херсоні. Тут застосовується тільки фірмове обладнання Beissbarth, а всі роботи проводяться згідно суворих стандартів о, служіванія компанії Bridgestone Corportion.

Сезонна зміна шин, що важливо знати.

Найбільш підходящим індикатором сигналізує, що шини потрібно змінити по сезону є температура, а точніше відмітка на рівні 7 градусів. Так ось, якщо настає літо і повітря в середньому прогрітий протягом доби більше ніж цей показник, встановіть літні покришки, а якщо за бортом вже не так тепло і атмосфера повітря не розігрівається до 7 градусів вище нуля, взуйте авто в зимові шини. Поки автомобіль будуть оснащувати новими покришками, кожен клієнт може провести час в куточку відпочинку відвідувачів Твоя Шина, підключитися до WIFI і випити кави.

Основні і додаткові послуги шинного центру.

З основних послуг видялеются:

  • Установка, зняття коліс з автомобіля.
  • Монтаж, демонтаж покришки на диск.
  • Балансування коліс, тобто усунення дисбалансу, що приводить до порушення управління, дискомфорту їзди, нерівномірного зносу.

До переліку додаткових послуг входять:

  • Роботи з шипування або доошіповка покришок для кращого зчеплення на слизькій дорозі. Безумовно протеткор повинен мати отвори для шипів.
  • Зберігання шин - сервіс дозволяють зберігати зняті колеса до наступного сезону.
  • Безкоштовна перевірка стану шин - дозвольте нам стежити за технічним станом ваших коліс протягом усього терміну їх експлуатації.
  • Безкоштовна підкачка шин повітрям або перекачування азотом. Перевага закачування азотом в тому, що виключається потрапляння вологи в колесо і запобігає окисленню металлокорда шини. Азот не реагує на перепади температури повітря і тиск в колесі буде більш стабільно.
  • Ремонт складних пошкоджень.
  • Розрубати, великі порізи або здуття боковини не є причиною утилізації. Звертаючись в Твоя Шина, майстри сервісу усунуть складні дефекти і повернуть покришок належний технічний стан. Крім того, якщо був пошкоджений диск, методом рихтування або прокатки буде відновлена ​​геометрія.

Записатися на шиномонтаж у Херсоні по вул. Тираспольська, 1 можна на сайті tshina.ua або за номером гарячої лінії 0 800 303 336.

РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради