0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера 0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 @botservice Бот для запису на сервіс
УКР РУС  УКР 
Блок стилей "STYLE"

«Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка» від ПриватБанк

При виборі товару або послуг Ви можете скористатися послугами розстрочки від Приват Банк і сплатити не всю суму відразу, а тільки суму першого платежу:


Умови

Оплата частинами

«Оплата частинами» - це сервіс, який дозволяє сплатити в момент покупки не всю вартість товару, а тільки суму першого платежу. Для цього необхідно, щоб доступний залишок на карті був не менше суми першого платежу.

Плата за використання сервісу «Оплата частинами» становить:

  • 0,01% в разі списання регулярного платежу з власних коштів;
  • 4% в разі списання регулярного платежу з кредитних коштів.


Миттєва розстрочка

«Миттєва розстрочка» - це сервіс, який дозволяє сплатити в момент покупки не всю вартість товару, а тільки суму першого платежу. Вся решта суми розбивається рівними частинами до 25 платежів. Для цього необхідно, щоб доступний залишок на карті був не менше суми першого платежу.

Щомісячна комісія по сервісу «Миттєва розстрочка» складе 2,9% в місяць від загальної суми за договором.


Що необхідно

Щоб скористатися сервісом, необхідно:

Важливо! При використанні послуг «Оплата частинами» або «Миттєва розстрочка» карта Fishka не діє.«Покупка частинами» від monobank

При виборі товару або послуг Ви можете скористатися послугами розстрочки від monobank і сплатити не всю суму відразу, а тільки суму першого платежу:


Умови

«Покупка частинами» - це сервіс, який дозволяє сплатити в момент покупки не всю вартість товару, а тільки суму першого платежу. Для цього необхідно, щоб доступний залишок на карті був не менше суми першого платежу.

Для придбання товару в розстрочку, сума покупки повинна перевищувати 1000 (одну тисячу) гривень. Мінімальна кількість платежів не може бути менше трьох.

Додаткова плата за використання сервісу «Покупка частинами» під час здійснення покупки не стягується. Також не стягуються будь-які додаткові відсотки під час щомісячних платежів.


Що необхідно

Щоб скористатися сервісом, необхідно:

Важливо! При використанні послуг «Покупка частинами» карта Fishka не діє.


РУС  УКР 
Шини Запис на сервіс / шинні центри