0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера 0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс Telegram Bot
TshinaBotViber Bot
УКР РУС  УКР 

Кредитування та розстрочка

Розстрочка від ПриватБанку
При виборі товару або послуг Ви можете скористатися послугами розстрочки від і сплатити не всю суму відразу, а тільки суму першого платежу:
Оплата частинами
«Оплата частинами» - це сервіс, який дозволяє сплатити в момент покупки не всю вартість товару, а тільки суму першого платежу. Для цього необхідно, щоб доступний залишок на карті був не менше суми першого платежу.
Плата за використання сервісу «Оплата частинами» становить:
0,01
%
в разі списання регулярного платежу з власних коштів;
4
%
в разі списання регулярного платежу з кредитних коштів.
Миттєва розстрочка
«Миттєва розстрочка» - це сервіс, який дозволяє сплатити в момент покупки не всю вартість товару, а тільки суму першого платежу. Вся решта суми розбивається рівними частинами до 25 платежів. Для цього необхідно, щоб доступний залишок на карті був не менше суми першого платежу.
Щомісячна комісія по сервісу «Миттєва розстрочка» складє:
1,9
%
в місяць
від загальної суми за договором.
Що необхідно
Дізнатися свій ліміт по сервісу «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка» шляхом відправки СМС на номер 10060 з текстом повідомлення chast або перевірити його на сайті сервісу .
Вибрати товар і пред'явити на касі карту "Універсальна", "Gold" або карту VIP-клієнтів ПриватБанку (Platinum, Infinite, World Signia/Elite).
Повідомити касиру про бажання оформити покупку по сервісу «Оплата частинами» (3 платежа) або «Миттєва розстрочка» (до 25 платежів).
Мати на картці суму, достатню для оплати першого платежу, і кожен місяць до дати списання (дата оформлення покупки) вносити на картку суму щомісячного платежу.
«Покупка частинами» від monobank
При виборі товару або послуг Ви можете скористатися послугами розстрочки від monobank і сплатити не всю суму відразу, а тільки суму першого платежу
«Покупка частинами» - від 3 до 4 платежів
«Покупка частинами» - це сервіс, який дозволяє сплатити в момент покупки не всю вартість товару, а тільки суму першого платежу. Для цього необхідно, щоб доступний залишок на карті був не менше суми першого платежу.
Для придбання товару в розстрочку, сума покупки повинна перевищувати 1000 (одну тисячу) гривень. Мінімальна кількість платежів не може бути менше трьох.
Додаткова плата за використання сервісу «Покупка частинами» під час здійснення покупки не стягується. Також не стягуються будь-які додаткові відсотки під час щомісячних платежів.
Що необхідно
Дізнатися свій ліміт по сервісу «Покупка частинами» в додатку monobank у вкладці «Розстрочка» на Вашому телефоні.
Вибрати товар і пред'явити на касі карту monobank.
Повідомити касиру про бажання оформити покупку по сервісу «Покупка частинами» (3-4 платежу).
Мати на картці суму, достатню для оплати першого платежу, і мобільний телефон з встановленим на ньому додатком monobank для підтвердження покупки.
Кожного місяця до дати списання (дата оформлення покупки) вносити на картку суму щомісячного платежу.
Важливо! При використанні послуг «Оплата частинами» або «Миттєва розстрочка» карта Fishka не діє.
РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради
×