0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера
Працюємо з 900 до 1800
0800 303 336 Безкоштовно з будь-якого номера (067) 209-21-12 (050) 361-91-31 Боти для запису на сервіс Telegram Bot
TshinaBotViber Bot
УКР РУС  УКР 

Шинний центр «Твоя Шина Bridgestone Pole Position»
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 7 (р-н Оболонь)

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 7 (р-н Оболонь)
Часи роботи:
Пн.-Сб., 09:00 - 18:00, Нд. вихідний;
Телефон:
(067) 130-36-16
Послуги шинного центру
Балансування колес
Балансування мотоциклетних коліс на професійному обладнанні
Безкоштовна підкачка шин азотом
Безкоштовна підкачка і перекачування шин азотом для будь-якого легкового автомобіля
Вулканізація шин і камер
Холодна і гаряча вулканізація шин і камер
Обслуговування шин RUNFLAT
Шиномонтаж та ремонт шин RUNFLAT
Продаж шин і дисків
Роздрібний продаж шин і дисків
Роботи з шипування шин
Можливість шипування зимових шин
Ремонт сталевих дисків
Прокатка й рихтування металевих дисків
Ремонт шин і камер
Ремонт проколів, порізів, розривів будь-якої складності для шин і камер.
Сезонне зберігання шин
Послуга сезонного зберігання шин
Шиномонтаж
Зняття / встановлення коліс, монтаж / демонтаж шин, накачування, затяжка, балансування.
Онлайн запис на шиномонтаж
Записує на шиномонтаж онлайн без черг і очікувань, у зручний для Вас час!

Шиномонтаж в Києві на вул. Маршала Тимошенко, 7.

Під час зміни сезонів водії задаються питанням, де ж змінити шини, який сервіс вибрати? У столиці України вибір досить великий, але цю дуже важливу для безпеки руху процедуру краще віддавати перевіреним, спеціалізованим підприємствам, як наприклад, Твоя Шина - Pole Position »зручно розташований в одному з найбільших районів Києва.

Шиномонтаж, це не тільки установка покришок.

Шиномонтаж буває легковий і вантажний. Твоя Шина пропонує повний комплекс послуг з обслуговування легкових коліс, а також коліс для джипів і позашляховиків і комерційного транспорту, тобто мікроавтобусів і пікапів. Гарантія якості і робота на сучасному німецькому обладнанні Beissbarth вимагають професійного підходу в слідстві чого наші майстри регулярно проходять підвищення кваліфікації про що свідчать численні стандарти і тісна співпраця з японським гігантів Bridgestone Corporation.

Сезонна зміна шин, на що звертати увагу?

Перехід з літньої гуми на зимову найкраще здійснити коли середньодобова температура повітря не піднімається вище семи градусів Цельсія, в той період коли через зниження температури повітря протектор літніх покришок стає жорсткішим і не здатний забезпечити впевненою зчеплення, а зимова гума, навпаки починає розкривати потенціал , гарантуючи стабільність зацепа і впевнене водіння. Перед тим як змонтувати і встановити на авто гуму по сезону, фахівці Твоя Шина проведуть огляд, перевірять геометрію дисків, оглянуть вентиль, виправлять за вашим бажанням і необхідності всі виявлені дефекти і проконсультують.

Які додаткові послуги є в шинному центрі?

Перелік послуг сервісу по шиномонтажу на вул. Маршала Тимошенко, 7 не обмежений тільки установкою покришок на авто. Тут можна ошиповать нову гуму або доошіповать стару на випадок, якщо минулої зими деяка частина металевих елементів в протекторі була загублена. Також прокатати сталеві диски або відрихтуйте легкосплавні. До того ж, стежити за станом коліс кожен водій може, користуючись абсолютно безкоштовною, але виключно корисною послугою «Програма перевірки шин», згідно з якою завжди можна вирівняти внутрішній тиск повітрям або азотом, особливо важливо стежити за тиском в холодну пору року, виміряти глибину протектора, підтягнути колісний кріплення, обов'язково зробіть це після обкатки і перевірити запасне колесо.

Довірте зняті шини нам на Зберігання до наступного сезону. Для цього передбачені спеціальні приміщення з постійно підтримується температурою повітря.

Ремонт складних пошкоджень шин.

Якщо ваш авто наїхав на перешкоду і сталася розгерметизація колеса, не поспішайте його міняти або викидати, відвідайте Твоя Шина на Оболоні і ми використовуючи методи гарячої вулканізації відновимо цілісність покришки, заощадивши вам кошти.

Записуйтеся онлайн на шиномонтаж використовуючи сайт tshina.ua або телефонуйте за номером 0 800 303 336, безкоштовно з будь-яких номерів України.

РУС  УКР 
Шини Диски Запис на сервіс Шинні центри Допомога та поради
×